Mnie

Jestem radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. Studia prawnicze ukończyłem w 2014 r.

Tematyka ochrony danych osobowych, prawa e-commerce i nowych technologii to moja pasja. Od przeszło 8 lat własnej działalności miałem przyjemność świadczyć usługi na  rzecz przeszło 1000 firm i instytucji, w tym spółek prawa handlowego, wspólnot mieszkaniowych, podmiotów leczniczych, szkół. Mając na uwadze liczne regulacje dotyczące handlu i świadczenia usług „przez internet” oraz szereg obowiązków związanych z przetwarzaniem danych osobowych, w szczególności związanych z wejściem w życie dnia 25 maja 2018 r. tzw. RODO wychodząc naprzeciw wszystkim przedsiębiorcom (niezależnie od formy i zakresu działalności) oferuję profesjonalną i kompleksową obsługę prawną.

Moim priorytetem jest indywidualne podejście do każdego klienta uwzględniające branżę w jakiej działa i jego potrzeby oraz zapewnienie bezpieczeństwa prawnego. Współpraca ze mną gwarantuje uzyskanie pewności LEGALNEGO działania, a wykonana usługa uwzględnia każdy prawny aspekt działalności klienta.

Każdy przedsiębiorca korzystający z oferty otrzymuje bezpłatne wsparcie w tematyce ochrony danych osobowych oraz prawa e-commerce.